Ролокасети виробництва Alutex Dorhan

Ролокасети виробництва ALUTEX і DORHAN

Ролокасети виробництва ALUTEX і DORHAN – це виріб з алюмінію або сталі, яке захищає Ваші вікна і двері в квартирі, офісі, дачі, магазині, гаражі від проникнення зловмисників, сонячних променів і навіть ультрафіолетового випромінювання. Важливо й те, що ролети приховують від стороннього погляду внутрішній простір, служать захистом від вандалів і додають екстер’єру респектабельності.

Замовити ролокасети виробництва ALUTEX і DORHAN в Дрогобичі з доставкою за доступною ціною Ви можете в нашому магазині Domotronika.

По суті, ролокасети на вікна – це вдосконалені жалюзі. Практично кожна людина, зіткнувшись з вибором купити ролети або жалюзі, вибере ролети, тому що вони більш надійні, зручні і універсальні. На відміну від жалюзів, ролети показують хороші тепло – і шумоізоляційні характеристики. Це допомагає Вам економити гроші на комунальних послуги і спокійно спати вночі.

Полотно ролет складається з набору скріплених між собою ламелей невеликого розміру, що дозволяє їм, накручуючи на вал, займати мінімум вільного простору і практично повністю, або навіть повністю відкривати світловий отвір. 

Про Компанію
  • 27 років на ринку
  • Представнитства по всій Україні
  • Замовити консультацію тут ↓↓↓
Контакти
Адреса: вул Грушевського 142, Дрогобич,

Львівська область, Україна

Телефон: +38(067)67-22-180
monarj2@ukr.net
Створено Soft-X