Радіатор ОптіМакс

Електричний радіатор Оптімакс

Електричний радіатор «ОптіМакс» – це рідинний опалювальний прилад, який оснащений нагрівальним елементом польського виробництва і мікропроцесорним блоком управління виробництвом США. Даний електричний радіатор підходить як для автономного, так і для додатково електричного опалення квартир, приватних будинків і приміщень промислового типу. Замовити електричний радіатор «ОптіМакс» в Дрогобичі з доставкою Ви можете в нашому магазині Domotronika.

Принцип роботи

Нагрівальний елемент, розташований всередині радіатора, в його нижній частині, по всій довжині, рівномірно нагріває теплоносій до заданої температури, який контролюється вбудованим цифровим термодатчиком. При досягненні заданої температури повітря в приміщення, контрольованої виносним цифровим датчиком , електричний радіатор переходить в режим очікування, при цьому споживаючи – 30% від номінальної потужності. Наявність захисту від перегріву

Рідина:

  • створена на основі гліколю
  • безпечна для людей і навколишнього
  • середовища
  • не осідає, не замерзає

Завдяки розумній електроніці і виносного датчика температури повітря в приміщенні, ні один зайвий кіловат не буде витрачено даремно. Точність підтримки температури в приміщенні 05 ° С (діапазон регульованих температур від 5 до 50 ° С), що дозволяє виключити зайвий нагрів повітря в Ваших приміщеннях. Практика показала, що в перебігу опалювального сезону «ОптіМакс» споживає на 20% менше, ніж традиційні електричні обігрівачі. Тим самим знижує витрати на електроенергію і забезпечує комфортні умови у Вашому приміщенні.

Простота в монтажі

Монтаж електричного радіатора «ОптіМакс» займає лічені хвилини і полягає в підключенні до джерела живлення і настройки шляхом нескладних маніпуляцій. Його можна вішати на стіну, або встановлювати на підставках або коліщатках.

Ефективність

Завдяки розташуванню нагрівального елементу по всій довжині нижньої частини радіатора досягається рівномірність його прогрівання і максимальна тепловіддача, що не завжди можливо в інших системах опалення.

Екологія і безпека

Електричні радіатори «ОптіМакс» працюють безшумно. Прилади повністю герметичні (немає випарів, не боїться накривання). Можливість обмежити температуру поверхні будь-якого радіатора від 40 до 70 ° С виключає пересушування повітря і забезпечує безпеку (в дитячій кімнаті, поряд з меблями і т.д.). «ОптіМакс» має високий ступінь безпеки, захист від перегріву, захист від перепадів напруги, захист від замерзання.

Про Компанію
  • 27 років на ринку
  • Представнитства по всій Україні
  • Замовити консультацію тут ↓↓↓
Контакти
Адреса: вул Грушевського 142, Дрогобич,

Львівська область, Україна

Телефон: +38(067)67-22-180
monarj2@ukr.net
Створено Soft-X